We verfristen eerder dit jaar de huisstijl van QréaCom en produceerden een fraaie brochure. QréaCom is een leer- en denkfacilitator op het gebied van innovatie en creativiteit en traint internationaal in denksystemen van dr. Edward de Bono.
Voor de tweede keer wordt het Nationale Kabels en Leidingencongres georganiseerd door KLO, samenwerkingsverband van grondroerders, aannemers, netbeheerders, beheerders openbare ruimte en overheden. Doel is graafschade te voorkomen. DeJongEV is betrokken bij de organisatie van het congres dat in september plaatsvindt. Er worden circa 500 deelnemers verwacht.
We schreven ook voor het eerst voor de nieuwsbrief van CTB ICT/Bouw en interviewden enkele klanten.
En onlangs gingen we met nieuwsmanagement aan de slag voor Fischer Benelux en Roscobouw. Recent leverden wij ook enkele nieuwe websites op: www.hebjijdepower.nl, die centraal staat in de wervingscampagne van de ondergrondse infratechniek en www.dehullu.nl.
juni 2008
___________________
Terug naar de vorige pagina








